• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 552

15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 REZERWACJA Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i cic...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15894630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946958 15894630 Mieszkanie 3-pokojowe 65,18 m² - Łazarz - Park Kasprowicza ul. Jarochowskiego, PoznańNa sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicybloku z lat 50., bezpośrednio przy terenach zielonych Parku Kasprowicza i Are...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 724 zł/m2)

3
1
65.18 m2
1955
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955