• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 552

15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15896059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966273 15896059 NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – OS. BOLESŁAWA CHROBREGO, PIĄTKOWO, POZNAŃNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na 5. piętrze w wysokim, 15-piętrowym budynku z dwoma windami, zlokali...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 000 PLN (12 158 zł/m2)

2
-
46.8 m2
1980
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15852794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040463 15852794 Polecam zapoznanie sie z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Jana Spychalskiego nr 20. Lokal znajduje się z przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy.Do lokalu prowadzą dwa wejścia - jeden od strony ulicy i dru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (4 253 zł/m2)

4
1
87 m2
1940
15824182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym 26588663 15824182 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 35 m², położonego w nowoczesnym bloku w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - na Zawadach, przy ul. Aleksandra Studniarskiego. Lokal oferowany jest w stanie dew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 324 zł/m2)

1
1
34 m2
2025