• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 677

15708457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie 62 m² z balkonem i piwnicą 24341033 15708457 Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły (1986 r.). Spokojne, zadbane osiedle z zielenią, placem za...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15785799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe 25892625 15785799 Atuty nieruchomości w skrócie !147,5 mkw bezczynszoweogród 86,8 mkw2 x balkonkominek  klimatyzacja na 2 poziomachzew. m. postojowe domek narzędziowyzamknięte osiedleMieszkaniePrzedstawiam funkcjonalne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 000 PLN (8 973 zł/m2)

5
2
147 m2
2014
15876764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552944 15876764 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruchomości dziękujęOgłoszenie dodane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (20 972 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15857164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica 27117082 15857164 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze informacje:- 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (23 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1950
15847031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900531 15847031 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m² Warszawa Praga-Południe ul. SzaserówNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60. przy ul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (15 806 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15580587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21773992 15580587 Stylowe mieszkanie 61,98 mkw przy ul. Herbu Janina na warszawskim Wilanowie - możliwość łatwego wydzielenia 3 pokoju( obecnie 2 pokoje) .Jeśli szukasz eleganckiego mieszkania z unikalnym charakterem, ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 900 PLN (18 703 zł/m2)

3
1
61 m2
2017
15671900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23679556 15671900 To mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących wygodnego, gotowego do zamieszkania miejsca, z niepowtarzalnym widokiem na zielony park, które jednocześnie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji miasta. Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 237 zł/m2)

3
1
59 m2
1985
15866944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | winda | cisza | las | metro 27331767 15866944 Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawskich Kabatach.Najważniejsze atuty:• Świetna lokalizacja: Kabaty to wyma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
59 m2
2003
15881492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633778 15881492 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw.Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej i zielonej części Pragi-Południe.Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 962 zł/m2)

3
1
53 m2
1963
15831179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle blisko UW, 3 pok, dla inwestora / rodziny 26688276 15831179 Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego), jak i pary oraz większej rodziny- mnóstwo restauracji, barów, atrakcji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (16 304 zł/m2)

3
-
46 m2
1968
15871353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 75.42m² na Białołęce - obok lasu 27466115 15871353 Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej i spokojnej okolicy.LokalizacjaNieruchomość usytuowana jest na Białołęck...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

3
1
76 m2
2006
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

2
1
65 m2
1997