• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 592

15886655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763584 15886655 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 mkw zlokalizowane na I - piętrze w kameralnym budynku.Niezależne wejście do trzech pokoi i kuchni z przedpokoju: - ustawny salon z wyjściem na balkon, - oddzielna kuchnia , - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

797 000 PLN (12 855 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15886656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763586 15886656 Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie – kameralne, jasne i z potencjałem, położone w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się dwoma niezależnymi wejściami oraz dwiema księgami wieczystymi, co daje szerokie możliwoś...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 173 zł/m2)

3
1
52 m2
1999
15844098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821263 15844098 Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600 metrów do Łazienek Królewskich.Słoneczne, ciche, dwustronne ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 137 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
2
75.01 m2
1935
15878231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa inwestycja/ogród 100m2/zachodnia ekspozycja 27591330 15878231 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15785073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25865929 15785073 ? Oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego – Wolska Residence, Warszawa ?Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42 m² to strzał w dziesiątkę dla inwesto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
1
24 m2
2017
15519331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20362087 15519331 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy ul. Żurawia. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie dla 2 osób. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym sypialnia hol z szafą wnękową łazienka z prysznicem balko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (24 722 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15886600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762794 15886600 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona dla siebie – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu.Idealna baza dla osób, które szukają trwał...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (21 284 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15762484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25405485 15762484 Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 m2, położone na 7. piętrze w zadbanym bloku z dwiema windami, przy ul. Bełdan w Warszawie (dzielnica Mokotów).Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - jasny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15886536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie 3,1m| przestronne | 2 pokoje | metro | las 27761858 15886536 Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji-  100 m od metra Kabaty. Nieruchomość  z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską i ochroną, znajdującą się przy ul. Wańkowi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (16 786 zł/m2)

2
1
56 m2
2002
15778268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25748947 15778268 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m², położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku przy ul. Chrzanowskiej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dwoma balkonami oraz doskonałą lokalizacją — w sąsiedzt...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (20 000 zł/m2)

4
2
84 m2
2018
15870032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27417647 15870032 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w spokojnej i zielonej części Targówka.Dzielnica, która rozwinęła się również dzięki II linii metra, powstających nowych osiedlach i istniejącej infrastrukturze.Oferowane mieszkanie składa się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (18 038 zł/m2)

1
1
26 m2
1969
15880936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616738 15880936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelopera — właśnie je znalazłeś. Nowe, nigdy niezamieszkane 52 m² dopracowanego w każdym detalu wnętrza, zapro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (15 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2021