• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 584

15856751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27104858 15856751 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio kameralne, dobrze skomunikowane mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Natolin. Lokal odświeżony i gotowy do umeblowania. W cenie mieszkania komórka lokatorska o powierzchni 5 m²...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (19 706 zł/m2)

1
-
34 m2
2001
15808785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teodorowicza | 2 ogródki i 2 tarasy | parter 26400664 15808785 Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i kontakt z zielenią, a jednocześnie chcą mieszkać w dobr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 857 zł/m2)

2
1
56 m2
2015
15886333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27753757 15886333 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowe mieszkanie premium z dwoma balkonami na Warszawskim Grochowie.Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne trzypokojowe mieszkanie premium zlokalizowane na Warszawskim Grochowie. To idea...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (20 481 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15850246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26991652 15850246 Ursynów 4 pokoje 91,6 m² + poddasze 23,2 m² 2 tarasy garaż podziemnyPrzestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami kameralna zabudowa Ursynów Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie rodzinne położone w jednej z najbardziej lubiany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (18 330 zł/m2)

4
2
91.6 m2
2003
15885978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745254 15885978 Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.Złożony wniosek o KW.DLA KOGOIdealne dla singlasingielki, stu...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 971 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1969
15882415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27663542 15882415 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 131 m², położone na 1. piętrze na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Dworkowej w Starej Miłośnie (Wesoła). Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym – idealne dla rodziny lub inwes...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (10 305 zł/m2)

4
1
131 m2
2002
15882231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27658526 15882231 Elegancki przestronny 4 - pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów Przestronny, częściowo wyremontowany apartament ok. 124,5 m 2 , loggia z widokiem na patio wewnętrzne ok. 12 m 2 , położony w prestiżowej inwestycji Royal Res...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
-
124 m2
2007
15886170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749859 15886170 Przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim Główne atuty mieszkania:• Powierzchnia: 48,03 mkw• Stan: deweloperski: gotowe do wykończenia według własnych pomysłów i potrzeb• Układ: funkcjonalny i ustawny, łatwy do aranżacji,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15886072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27747067 15886072 Na sprzedaż funkcjonalna i ustawna kawalerka o powierzchni ok. 25 m², zlokalizowana na warszawskim Grochowie przy ul. Grenadierów. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w zadbanym budynku z 1963 roku. Z lokalu rozciąga się widok n...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

479 900 PLN (19 996 zł/m2)

1
1
24 m2
1963
15797317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje | Ogród + garaż | Okazja 26140272 15797317 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealnie sprawdzi się dla pary lub rodziny 2+1.Dodatkowym atutem jest garaż o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
1
70 m2
2000
15886091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27748240 15886091 Kluczowe cechy: mieszkanie słoneczne, wysokie, rozkładowe, ekspozycja wschód-zachód, wiele możliwości aranżacji, balkon francuski, winda, przedwojenna kamienica z 1935 roku, bardzo dobra lokalizacja - nieopodal Skweru Słonimskiego i stacji metra Pole...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 129 zł/m2)

3
-
70 m2
1935
15871308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27464996 15871308 [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO][English version below]- Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przestronne, pełne naturalnego światła i gotowe do wprowadzenia! Jeżeli szuka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 090 000 PLN (28 351 zł/m2)

3
1
73.72 m2
2020