• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 225

15871362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27467675 15871362 WYJĄTKOWE 2 POKOJE PRZY UL. JASNEJ – SERCE WARSZAWY Z PARKINGIEMSłoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia i miejskie udogodnienia. ROZKŁAD: Salon z balkonem -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (24 419 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15867879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355113 15867879 Efektownie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z loggią – ul. Zgoda!Przedstawiamy prześliczne, urządzone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, umiejscowionym na zacisznym koszalińskim osiedlu, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

355 000 PLN (8 256 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-
15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-
15419805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18130558 15419805 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym – Tradycji!Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie wschodnio - zachodnim, znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, umie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (8 180 zł/m2)

3
1
61 m2
-
12387909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 724950 12387909 Wyjątkowy Apartament na sprzedaż w górnym Sopocie!Możliwość zamiany na mieszkanie w dobrej lokalizacji Torunia ok 70m2 z dopłatą.Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze, w trzyrodzinnej kamienicy, z pięknym widokiem na zieleń i l...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 950 000 PLN (19 082 zł/m2)

5
2
207 m2
1905
15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15864008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27260959 15864008 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze – Wańkowicza! TYLKO U NAS! CENA DO NEGOCJACJI!Prezentujemy WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE ! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji – bo 2 piętrze– czteropiętrowego bloku, położonego prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

259 000 PLN (6 641 zł/m2)

2
1
39 m2
-