• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 225

15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
14794471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 195683 14794471 NA SPRZEDAŻ Lokal mieszkalny (bliźniak) wraz z pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie 100m od Jeziora Dargin (Szlak WJM) Harsz gmina Pozezdrze Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w unikalnej lokalizacji pomiędzy 3 jeziorami...

Harsz (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674872 15883322 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),komfortowo wykończone i wyposażone , 3. pokojowe mieszkanie,usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 1986 roku - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, na tereni...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

622 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
53 m2
1987
15868280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27375948 15868280 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament z prywatnym parkiem Fleminga High-EndJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe, nie niezamieszkane 52 m2 luksusu, ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (15 750 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15771311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25576529 15771311 Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku.Nieruchomość znajduje się w centrum nowej części Polic, na terenie atrakcyjnie zlokalizowanego osiedla Gryf...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

510 000 PLN (8 293 zł/m2)

3
1
61.5 m2
1976
15763550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429580 15763550 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY APARTAMENT W GIŻYCKU o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko Kanału Łuczańskiego. Apartament częciowo umeblowany (stałe zabudowy). Mo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

890 000 PLN (6 544 zł/m2)

3
-
136 m2
2001
14698005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15573 14698005 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,27m2 pokoje o pow. 10...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 459 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15882951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673382 15882951 Na sprzedaż własnościowe,komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Niemcewicza w Szczecinie.Doskonały dost...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 900 PLN (11 422 zł/m2)

3
1
47.27 m2
1976
15882997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673186 15882997 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców),1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna. Budynek zadbany, klatka schodowa wyremontowana, czysta, a tere...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011
15878200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokoje z balkonem i zachodami słońca 27591192 15878200 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ostoja Myśliwska, Gdańsk MorenaNa sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, na cenionym osiedlu Ostoja Myśliwska - w ot...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2012