• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 251

15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15830307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogrodem ul. Mińska 26669075 15830307 Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69.  Lokalizacja: Lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Mińskiej, około 300 metrów od przyszłej stacji III li...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

991 354 PLN (18 358 zł/m2)

3
1
54 m2
2021
15876049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527592 15876049 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym osiedlu przy ulicy Karskiego na osiedlu Pod Telegrafem w Kielcach. Cent...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 150 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
90 m2
2018
15853927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064907 15853927 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, - sypialnia o pow. ok. 9,2 m2, - widna, osobna kuchnia o pow. ok. 6,...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

400 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15877751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578107 15877751 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,3 m², zlokalizowane przy ul. Gąsawskiej w Szamotułach. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: Optymalny układ: 2 ustawne...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

275 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
31.3 m2
2010
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15889734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860470 15889734 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam do sprzedaży wyjątkowy apartament urządzony w stylu boho. Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal, usytuowany jest nad brzegiem Narwi z prywatną plażą i w otoczeniu pięknego sosnowego lasu. Budyne...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

750 000 PLN (10 135 zł/m2)

3
-
74 m2
1980
15889732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860468 15889732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTo przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1979 roku. Nieruchomość składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz pi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

600 000 PLN (8 219 zł/m2)

4
-
73 m2
1979
15863060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238008 15863060 Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Katowic - w dzielnicy Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal znajduje się na parterze niskiego, ocieplonego bloku. Układ mieszkania: przest...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (7 479 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15853323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27047801 15853323 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału w jednym z naj...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
32 m2
1975