• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 220

15886017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746321 15886017 Mam przyjemność zaprezentować  Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z tarasem w nowym budownictwie, usytuowane na parterze,  o powierzchni 50,96 m2Skierowana  jest ona do osób poszukujących mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymaga...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

463 796 PLN (9 276 zł/m2)

3
1
50 m2
2024
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

260 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15757774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25306643 15757774 Mieszkanie o powierzchni 50,81 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.Lokal w stanie deweloperskim, bez PCC, do indywidualnej aranżacji, inwestycja gotowa na...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15733961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24811987 15733961 Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 97 m2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji i niewymagającego nakładów finansowych. Oferta idealna dla inwestora poszukującego tzw 'gotowca Inwestycyjnego'...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (5 361 zł/m2)

7
2
97 m2
1910
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15878949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602836 15878949 Na sprzedaż: Przestronne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym z dwoma miejscami parkingowymi w Otulinie Puszczy Kampinoskiej ! Piwnica . Prestiżowa część Łomianek - Dąbrowa Leśna !Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

584 000 PLN (12 426 zł/m2)

2
-
47 m2
2001
15872902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504411 15872902 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. KSMOferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

437 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15831256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26690089 15831256 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m², zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei.Inwestycja znajduje się na zamkniętym, w pełni monitorowanym terenie, zapewniającym wys...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15790113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952940 15790113 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w sercu Radomia, w dzielnicy Glinice. To przestronne, 30-metrowe lokum usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, co zapewnia komfort i intymność.Mieszkanie oferuje...

Radom (Glinice) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15787310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25925268 15787310 Trzypokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego dostępne od zaraz!Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze przy ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Lokal jest gotowy do remontu, a właściciele mogą go w pełni opróżnić...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

319 000 PLN (5 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1971
15866396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320654 15866396 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku.Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta ! Jezioro i Park zaledwie kilka minut spacerem.W pobliżu mieszkania...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

390 000 PLN (6 610 zł/m2)

3
1
59 m2
1979