• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 165

15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15884362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699820 15884362 3 pokoje balkon wysokie 1 piętro okolice Manhattanu 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m2 (zgodn...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

365 000 PLN (6 083 zł/m2)

3
1
60 m2
-
14907958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 4482828 14907958 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bierna, gm. Sulików. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51,42 m2, położone na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Bierna, w gminie Sulików. Nieruchomość składa się z trze...

Bierna (Dolnośląskie, gm. Sulików)

167 000 PLN (3 275 zł/m2)

3
1
51 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), położone na wysokim parterze w zadbanym bloku w spokojnej części Zgorzelca. Lokaliza...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15389295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17472137 15389295 NOWA NIŻSZA CENA -OBNIŻAMY CENĘ NIERUCHOMOŚCI Z 320.000 ZŁ NA 260.000 ZŁ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego położonego we wsi Działoszyn w woj. dolnośląskim w powiecie Zgorzeleckim w...

Działoszyn (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

260 000 PLN (1 585 zł/m2)

6
1
164 m2
-
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (5 355 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15889976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865567 15889976 Dwa pokoje do własnej aranżacji, doskonała lokalizacjaNieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nas od tętniącej życiem Wyspy Spichrzów czy historycznego 'Starego Miasta'. Dzięki takiemu poło...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 800 PLN (14 681 zł/m2)

2
1
32 m2
1976