• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 680

15894614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż ustawne 3 pokoje Mokotów Czerniakowska 27946555 15894614 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę. Układ pomieszczeń:• Salon (ok. 16 m²) z wyjście...

Warszawa (Mokotów), Czerniakowska

680 000 PLN (13 627 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1976
15896569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982615 15896569 Apartament inwestycyjny Gdańsk Portovo ul. MostekNowy lokal w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem - bez konieczności dodatkowych nakładów.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w inwestycji Gdańsk Portovo, w dobrze skomunikowanej części miasta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (19 977 zł/m2)

1
1
26.28 m2
2025
15896579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982613 15896579 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (1 719 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982603 15896563 Działka usługowo-przemysłowa, blisko centrum miasta Szczecinek.Atrakcyjna działka o pow. 1.529m2 zabudowana halami o łącznej pow. 191m2 i rozpoczętą budową hali 316m2. Działka ogrodzona z dobrym dojazdem drogą utwardzoną ze starej obwodnicy miasta DK...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1529 m2
-
15896561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982601 15896561 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni Gotowe do zamieszkania Zdrój, ul. KusocińskiegoSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od zaraz, bez wielkiego remontu i z genialnym klimatem? To miejsce naprawdę robi robotę. Dwupokojowe mieszkan...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

255 000 PLN (5 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15896571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982630 15896571 Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: Działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mieszkańcom prywatną przestrzeń do odpoczynku i użytku. Dodatkowe udogodnie...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 590 000 PLN (4 399 zł/m2)

5
2
361.47 m2
1935
15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15896587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982616 15896587 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 54,10m2 z piwnicą 3,67m2, usytuowane na 1-wszym piętrze w inwestycji Hoża 55, w otoczeniu historycznej zabudowy Śródmieścia Południowego. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku i znajduje się przy ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 779 000 PLN (32 884 zł/m2)

1
1
54.1 m2
2013
15896565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982606 15896565 Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji przy Placu Dworcowym, przy którym stoi kamienica jest przede wszystkim do...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

790 000 PLN (7 980 zł/m2)

3
1
99 m2
1910
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970