• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 680

15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15896587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982616 15896587 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 54,10m2 z piwnicą 3,67m2, usytuowane na 1-wszym piętrze w inwestycji Hoża 55, w otoczeniu historycznej zabudowy Śródmieścia Południowego. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku i znajduje się przy ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 779 000 PLN (32 884 zł/m2)

1
1
54.1 m2
2013
15896565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982606 15896565 Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji przy Placu Dworcowym, przy którym stoi kamienica jest przede wszystkim do...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

790 000 PLN (7 980 zł/m2)

3
1
99 m2
1910
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15896588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982625 15896588 Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim. Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 1350 m2. Powierzchnia budynków: P...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 249 000 PLN (7 620 zł/m2)

5
2
163.92 m2
2012
15896560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982600 15896560 Doskonale skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie z sielankowym widokiemNieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe w odległości 350 m., tramwajowe 650 m., przystanek PKM Gdańsk Brętowo 1,5 km., szybki i sprawny dojazd do cen...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (14 262 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15896558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982598 15896558 Mieszkanie 99,84 m² po generalnym remoncie Bytom ul Orląt Lwowskich.Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,84 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Bytomia. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadba...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (4 526 zł/m2)

2
1
97 m2
1920
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15896577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27982629 15896577 Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najważniejsze atuty: Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości...

Koczargi Stare (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 499 000 PLN (6 485 zł/m2)

5
2
231.14 m2
2025
15896595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982628 15896595 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 000 PLN (18 479 zł/m2)

1
-
35.5 m2
2017
15896567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982627 15896567 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowskiego, w pobliżu terenów rekreacyjnych i lasów. Mieszkanie znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

530 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
39 m2
1958
15896570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982622 15896570 Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA:Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do s...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

298 000 PLN (3 275 zł/m2)

4
1
91 m2
1930