• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 650

15706709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307520 15706709 Sprzedam dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji - ZAKOPANE CHŁABÓWKA.Lokalizacja nieruchomości zapewnia domownikom maksimum intymności i spokoju w otoczeniu przyrody. Cisza i spokój w pakiecie z domem :) Jedocześnie szybki dojazd do centrum mia...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 500 000 PLN (8 446 zł/m2)

1
-
296 m2
2007
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990
15896560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982600 15896560 Doskonale skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie z sielankowym widokiemNieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe w odległości 350 m., tramwajowe 650 m., przystanek PKM Gdańsk Brętowo 1,5 km., szybki i sprawny dojazd do cen...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (14 262 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15877465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570352 15877465 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563269 15877226 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 594 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15877009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27560253 15877009 Strategiczna lokalizacja dla Twojego biznesu widoczność, dostępność, rozwójNa sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,24 ha, położony w dynamicznie rozwijającej się części Ostrołęki bezpośrednio przy nowo powstającej obwodnicy miasta...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

2 300 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
12400 m2
-
15862369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224996 15862369 Duże w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku niedaleko Ogrodów Geyera i Parku Reymonta. Lokal do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wiele możliwości aranżacyjnych.W około bogate zaplecze handlowo-usługowe o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

2
-
59 m2
1960
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15840523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26777511 15840523 Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w Radomiu przy ul. Mariackiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla mieszkania, ceniących sobie spokój i wygodę własnego kawałka ziemi.Dom o powierzchni 54 mkw składa się z dwóch przes...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

450 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15801145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26227453 15801145 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 mkw, usytuowanego w sercu osiedla Akademickiego w Radomiu. Położone na 10. piętrze, to urokliwe mieszkanie oferuje przepiękne widoki i doskonałą lokal...

Radom (Os. akademickie) (Mazowieckie, gm. Radom)

435 000 PLN (5 959 zł/m2)

3
1
73 m2
1978