• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 071

15827766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591767 15827766 Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji — pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie.To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, a zarazem bliskości miejskiego życia i wygodę codziennego funkc...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

149 000 PLN (3 830 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1960
15676205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Deweloperskie | 2 miejsca postojowe | Odbiory 2026 23766367 15676205 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami spokojnej, zielonej okolicy. Kup bez prowizji i podatku PCC!Dlaczego właśnie ta ...

Bolszewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

464 000 PLN (8 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15573511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21608552 15573511 Na sprzedaż – Trzypokojowe mieszkanie 54 m² WrocławWyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m².Położone w doskonałej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury i świetnej komunikacji miejskiej. To idealna propozycja dla rodzin, par l...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

676 000 PLN (12 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1972
15370957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17023235 15370957 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o wysokim standardzie.Znajdujące się na parterze w spokojnej okolicy, niedaleko parku. Mieszkanie o powierzchni 53,98m2 oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, zaprojektowane z uwzględnieniem *likwidacji barier a...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

739 000 PLN (13 690 zł/m2)

2
-
53.98 m2
2023
15889889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Deweloperskie | 2 miejsca postojowe | Odbiory 2026 27863189 15889889 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami spokojnej, zielonej okolicy. Kup bez prowizji i podatku PCC!Dlaczego właśnie ta ...

Bolszewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

464 000 PLN (8 286 zł/m2)

4
1
56 m2
2026
15889104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27845231 15889104 Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina SobótkaDziałka nr 1211 o powierzchni 998 m2 i działka nr 1212 o powierzchni 1113 m2 Cena 166 zł m2Na działkach można postawić przyczepy samochodowe lub budynki nie ...

Sulistrowiczki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

166 666 PLN

-
-
998 m2
-
15889102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845230 15889102 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjaodzaraz!Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie skła...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

549 000 PLN (8 985 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1990
15889101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845229 15889101 MNICHOWICE GMINA ŻÓRAWINA WROCŁAW DZIAŁKA BUDOWLANA NR 2617 POW. 1273 M2 i NR 2614 POW. 989 M2Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości, z dogodnym dojazdem do Wrocławia jak również do autostrady A4.Działki...

Mnichowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

414 998 PLN

-
-
1273 m2
-
15889099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27845225 15889099 Lokal Barber Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !Zapraszam do kontak...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 990 PLN (1 435 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15889043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842634 15889043 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15889042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842626 15889042 Ok.Oleśnicabliźniak5pok.garażogród2026topPrezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

897 000 PLN (6 795 zł/m2)

5
3
132 m2
2026
15889040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27842625 15889040 Szereg tylko 1,5km za Wrocławiem Garaż Gotowy!.Klucze w biurze!Opiekun oferty : 517039990Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propo...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 899 PLN (8 366 zł/m2)

5
2
131.47 m2
2025