• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15800417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213952 15800417 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 205 PLN (9 337 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15799732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26196696 15799732 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,80m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

701 070 PLN (9 105 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15799685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196574 15799685 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,15m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

314 328 PLN (9 823 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26194904 15799579 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,67m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

351 096 PLN (10 031 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15757341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25298705 15757341 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3363 m2 w Urzucie koło Nadarzyna.Działka składa się z 3 działek, całość położona jest przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 125 m x ok 27 m.W drodze przy ...

Urzut (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 100 000 PLN

-
-
3363 m2
-
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15889827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862454 15889827 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy ul. Starowiejskiej 9.Mieszkanie sprzedawane w stanie dewelo...

Okleśna (Małopolskie, gm. Alwernia)

380 000 PLN (4 249 zł/m2)

2
1
89.43 m2
2024
15889596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856544 15889596 Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub terenu pod budowę osiedla? Oferujemy unikalny kompleks 20 działek budowlanych, położony w sercu natury, a jednocześnie świetnie skomunikowany z miastem.Najważniejsze parametry: Lokalizacja: Czarna Różańcowa, gm...

Czarna Kolonia (Różańcowa wieś) (Mazowieckie, gm. Pionki)

1 410 000 PLN

-
-
21400 m2
-
15889587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27855422 15889587 Marzysz o domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las? Czarna Różańcowa to miejsce, którego szukasz.Twoja nowa przystań:Czysta natura: Bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Kozienickiej, szlaki rowerowe i piesze.Przestr...

Czarna Kolonia (Różańcowa wieś) (Mazowieckie, gm. Pionki)

70 000 PLN

-
-
1080 m2
-
15860528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182818 15860528 DZIAŁKA BUDOWLANA 2013 m²MPZP – 5MNU ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGISTADNIKI GM. DOBCZYCESPOKOJNA OKOLICA ŚWIETNA KOMUNIKACJANa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2013 m², położona w miejscowości Stadniki, w gminie Dobczyce. Nieruchomość st...

Stadniki (Małopolskie, gm. Dobczyce)

180 000 PLN

-
-
2013 m2
-
15801918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26253174 15801918 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26207404 15800154 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 292 PLN (9 338 zł/m2)

3
-
57 m2
2026