• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 069

15887873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27796882 15887873 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,21m2 składa się z:Poziom dolny:- Przestronny hol wejściowy z zabudowaną szafą na wymiar- ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 539 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
2
96.21 m2
2024
15887871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796880 15887871 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Szolc- Rogozińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (15 421 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1980
15887479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784208 15887479 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - schowekPowie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

983 800 PLN (14 750 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1997
15887431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783387 15887431 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2002
15887420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783295 15887420 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,91m2 składa się z:- oddzielna kuchnia 6,58 m2- ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 711 zł/m2)

3
1
52.91 m2
1978
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783293 15887419 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-Pokój dzienny,-Kuchnia oddziel...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Dobrowoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15881369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27629382 15881369 Nowoczesny, parterowy dom modułowy w prestiżowej i urokliwej części Jabłonny. Panele fotowoltaiczne, pompa ciepła!W skład domu wchodzą: - piękny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - 3 ustawne sypialnie, ...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 600 000 PLN (13 559 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15878323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594098 15878323 Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub prestiżową siedzibę firmy? Prezentujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się części Poddębic, przy ulicy Partyzantów. To rzadkie połączenie bliskości natury, mie...

Poddębice (Łódzkie, gm. Poddębice)

220 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15875923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27554529 15875923 Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,54 m², zlokalizowane w samym centrum Poddębic, które łączy w sobie wygodę miejskiego życi...

Poddębice (Łódzkie, gm. Poddębice)

379 000 PLN (6 949 zł/m2)

4
1
54.54 m2
1980