• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 062

15841315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788911 15841315 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 405 PLN (14 175 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15841326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788906 15841326 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

546 700 PLN (14 018 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15841314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788903 15841314 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 800 PLN (15 205 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15837035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26725136 15837035 77,15 m² z loggią 10 m² - 2 sypialnie + 2 łazienki - Osiedle SakuraNa sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie na prestiżowym i bardzo lubianym osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej.Powierzchnia: 77,15 m²Piętro: 3Funkcjonalny układ, który...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
2
77 m2
2013
15836249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707891 15836249 Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m². Lokal usytuowany w spokojnej okolicy, łączącej kameralne otoczenie z bardzo dobrą komunikacją z Pułtuskiem.Rozkład pomieszczeń:Salon z aneksem kuchennym: 21 m²Sypialnia: 7,6 m².Łazien...

Gładczyn (Mazowieckie, gm. Zatory)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1975
15830886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2,56 ha | Pakiet działek pod usługi i magazyny 26680106 15830886 INFORMACJE PODSTAWOWELokalizacja: Siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. Bliska 24Łączna powierzchnia terenu: 25 659 m² (2,56 ha)Struktura terenu: dwa odrębne prostokątyZabudowa: istniejący budynek usługowy ok. 539 m² (część frontowa)Dojazd: część frontowa...

Siestrzeń (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

9 980 000 PLN

-
-
25659 m2
-
15830884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0,93 ha | Teren inwestycyjny pod usługi i magazyny 26680104 15830884 INFORMACJE PODSTAWOWELokalizacja: Siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. Bliska 24Powierzchnia działki: 9 259 m²Zabudowa: istniejący budynek usługowy ok. 539 m²Dojazd: bezpośredni dostęp do drogiMedia: prąd, sieć telekomunikacyjna, wodociąg (w rejonie dzia...

Siestrzeń (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

4 190 000 PLN

-
-
9259 m2
-
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15791392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25990230 15791392 Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, Kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 156,4 m 2. Budynek z poddaszem użytkowym, posadow...

Kępice (Pomorskie, gm. Kępice)

989 000 PLN (6 340 zł/m2)

4
1
156 m2
2013
15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15530785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20625447 15530785 Na sprzedaż, apartament nad morzem, Rowy ul. Pensjonatowa, gm. Ustka, 839 825, - PLN netto Na sprzedaż apartament 2 pokojowy z tarasem w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 47,99 m2 położony w pierwszej linii brzegowej ( oddany do użytk...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

839 825 PLN (17 869 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-