• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 020

15889103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845232 15889103 Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina CzernicaDziałka nr 5885 o powierzchni 1000 m2Media:prąd – w drodzegaz – w drodzewoda – od ul. RajskiejFront działki przy drodze gminnej o długości ok. 41 mObowiązujący MPZP...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15889072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842636 15889072 Klecina 2 pok +antresola Garaż!.Wyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) z...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 999 PLN (13 525 zł/m2)

3
1
48.8 m2
2005
15889039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842632 15889039 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 153 zł/m2)

2
1
41.06 m2
1970
15889029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841898 15889029 Grabiszyn 48m2 !park grabiszynski TOP od zarazdoskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do wynajęcia od zaraz , kaucja 5tyś. zł , opłaty miesięczne ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 888 PLN (12 197 zł/m2)

3
1
49.1 m2
1984
15889031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841894 15889031 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 790 zł/m2)

2
2
100 m2
1975
15888743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823116 15888743 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 112 zł/m2)

4
2
126.1 m2
2016
15888582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27817145 15888582 Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul SZewska RNB!Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na posesji Czynsz 147Biuro 789 100 422Oferta wysłana z prog...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 991 PLN (14 887 zł/m2)

1
1
33.25 m2
1950
15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806581 15888196 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15875491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527296 15875491 Uwaga, miłośnicy klimatycznych wnętrz!Marzy Ci się mieszkanie w kamienicy, które ma charakter i przestrzeń do życia? Dobrze trafiłeś! Co znajdziesz w środku? 69,06 m² pełnych możliwości – w tym 10 m² antresoli, która może być Twoim azylem: od sypia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (5 063 zł/m2)

2
-
59.06 m2
1919