• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 961

15876213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27532892 15876213 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na granicy Woli i Bemowa przy ul. Jana Olbrachta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90,73m2 składa się z:-salonu z otwart...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (21 492 zł/m2)

4
1
90.73 m2
2009
15876129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27531268 15876129 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Villardczyków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 98,6 m2 składa się z:-otwartej kuchni z wyspą,-salo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 195 000 PLN (22 262 zł/m2)

4
2
98.6 m2
2000
15876127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27531267 15876127 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15876126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27531258 15876126 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15876138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27531257 15876138 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Górna DrogaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (13 605 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2001
15876136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27531256 15876136 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN (17 910 zł/m2)

4
1
80.4 m2
1961
15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15873325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515483 15873325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15873337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515482 15873337 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 16 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balkon z p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
58 m2
2003
15848320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935389 15848320 Działka narożna o powierzchni 1501 m², zlokalizowana w cichej i zielonej okolicy miejscowości Chotomów (gmina Jabłonna, powiat legionowski). Nieruchomość posiada gotowe pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.Działka została przygotowana pod budowę...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

605 000 PLN

-
-
1501 m2
-
15848318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935386 15848318 Działka budowlana – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Barcice Drwalewskie.Dojazd: droga szutrowa.Teren płaski.Działka objęta Studium :- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie domów wolno-stojących i bliźniaczych oraz usługi handlu, bi...

Barcice Drwalewskie (Mazowieckie, gm. Chynów)

125 000 PLN

-
-
1075 m2
-
15848240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935189 15848240 W pobliżu działki znajdują się tereny zielone, rekreacyjne, las oraz dostęp do dobrze rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych (Zalew Zegrzyński 10 km).Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym. W sąsiedztwie...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

975 650 PLN

-
-
1501 m2
-