• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 132

15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
2
51 m2
1987
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15870334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27427150 15870334 Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat temu. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Nie wymaga nakładów ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 895 zł/m2)

1
1
19 m2
1915
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
146 m2
2010
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15772699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25617016 15772699 Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52m2, znajdujące sią na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień takich jak liczne miejsca parkingowe, komunikacja miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1989
15875509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526126 15875509 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

561 344 PLN

-
-
3136 m2
-
15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15875136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525568 15875136 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m², położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi.To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta i bliskość miejskich ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN

-
-
700 m2
-