• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 132

15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15893389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910033 15893389 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Chojny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających miejsca z dala od m...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

493 000 PLN (5 539 zł/m2)

3
1
89 m2
-
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zielonej części łódzkiej dzielnicy Górna. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, do której ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958
15684506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906647 15684506 Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m² w Łodzi (dzielnica Górna) usytuowany na skrajnej działce o pow. 351 m².Nieruchomość jest doskonałą propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukający...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 720 000 PLN (11 944 zł/m2)

4
1
144 m2
2016
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975