• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 130

15636066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22950364 15636066 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi na ulicy Gościniec. Działka o powierzchni 920 m2. Na działce prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia. Dla działki wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

199 000 PLN (216 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15597765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22121989 15597765 Na sprzedaż działka budowlana Łódź Chojny - Górna 1228 m2. Klasyfikacja gruntu B wszystkie media w ulicy prąd, woda, kanalizacja, gaz i światłowód.W planie zagospodarowania terenu grunty przeznaczone na tereny mieszkaniowe jednorodzinne ZN bez uciąż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (235 zł/m2)

-
-
2459 m2
-
15425731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18286937 15425731 Oferowana nieruchomość to atrakcyjny obiekt produkcyjno- mieszkalny zlokalizowany wŁodzi.Położony jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 10 311 m2 Pierwszy budynek zakładu produkcyjnego powstał w 1997 r, w 2002 roku zostałrozbudowany W 2006 ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 800 000 PLN (2 653 zł/m2)

11
-
2940 m2
2006
15762190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25400110 15762190 Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący położony w Łodzi Górna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych .Atutem jest cicha i spokojna okolica,pola,lasek,wszechobecna zieleń.Bliskie usytuowanie do nowo wybudowanej Trasy Górna ok 4 km,zjazd z autostra...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 240 000 PLN (9 764 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
14838936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009128 14838936 Działka budowlana 4732 m2, Górna, ulica Kolumny, cicha okolica Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4732 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy kolumny o 300 metrów. Dla działki wydane ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

740 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
4732 m2
-
15889446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie! 3 pokoje! balkon! 27850384 15889446 Sprzedam stylowe mieszkanie 61,28 mkw w Łodzi przy ul. Bednarskiej, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnością w pięknie urządzonych 3 pokojach na 3 piętrze, z balkonem i komórką lokatorską.Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. Mieszkanie znajduj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 360 PLN (8 530 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-