• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 792

15877240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563501 15877240 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 34,86 m², znajdującego się na drugim piętrze nowoczesnego bloku z windą w prestiżowej Strefie Progress w Łodzi. Mieszkanie to doskonała propozycja dla osób, które pragną stworzy...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

361 000 PLN (10 356 zł/m2)

1
1
34.86 m2
2024
15875505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563324 15875505 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła generalny remont w 2023 roku. Kamienica, zachowując swój historyczny urok, została kompleksowo zmodernizowana, co łączy klasycz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 254 zł/m2)

1
1
38.91 m2
1930
15875638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527445 15875638 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Bałuty, ul. Bydgoska Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć wygodne życie, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

467 000 PLN (7 485 zł/m2)

3
-
62.39 m2
1964
15875144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527398 15875144 Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, klasycznego stylu oraz wygody wynikającej z doskonałej lokalizacji.Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 303 zł/m2)

4
1
134.86 m2
1890
15875509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526126 15875509 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

561 344 PLN

-
-
3136 m2
-
15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15877241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563504 15877241 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,64 m², usytuowane na 2. piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku, w wyjątkowej lokalizacji przy Starym Rynku w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w sercu miasta z doskonałą komunik...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (6 442 zł/m2)

2
1
63.64 m2
1930
15875831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563332 15875831 Mieszkanie w Łodzi, ul. Emilii Plater 3537, to doskonała okazja dla osób ceniących spokój i komfort codziennego życia, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień.Lokalizacja: Spokojna, ale doskonale skomunikowana dzielnica Bałuty - w zasięgu ręki skle...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (6 980 zł/m2)

2
1
44.7 m2
1971
15877243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27563503 15877243 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z urokiem historycznej kamienicy? To miejsce zapewni Ci komfort, funkcjonalność i elegancję w jednym. Dzięki gruntownemu remontowi przeprowadzonemu w 2025 roku, nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia i o...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

846 000 PLN (8 982 zł/m2)

4
2
94.19 m2
1935
15875918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563339 15875918 Szukasz mieszkania o świetnym układzie, w bezpiecznej okolicy, z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta propozycja przy ulicy Pienistej łączy przemyślaną architekturę z komfortem codziennego życia i przejrzystym stanem prawnym.Nieruchomo...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

474 000 PLN (9 591 zł/m2)

2
1
49.42 m2
2014
15875136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525568 15875136 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m², położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi.To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta i bliskość miejskich ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN

-
-
700 m2
-
15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011