• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 791

15875918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563339 15875918 Szukasz mieszkania o świetnym układzie, w bezpiecznej okolicy, z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta propozycja przy ulicy Pienistej łączy przemyślaną architekturę z komfortem codziennego życia i przejrzystym stanem prawnym.Nieruchomo...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

474 000 PLN (9 591 zł/m2)

2
1
49.42 m2
2014
15875136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525568 15875136 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m², położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi.To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta i bliskość miejskich ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN

-
-
700 m2
-
15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15875647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526162 15875647 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort, bezpieczeństwo i świetną komunikację z centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (11 410 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2011
15856538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092716 15856538 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piwnej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (8 922 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15875322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544428 15875322 Zapraszamy na dzień otwarty w dniu 18.04.2026 w godzinach 9:00-12:00!Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz: to jest moje? To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gdyńskiej jest wykończone w spójnym, jasnym stylu ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (9 776 zł/m2)

2
1
39.79 m2
2021
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990