• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 789

15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15697422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131827 15697422 Oferuję  3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na 2 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. W mieszkaniu o pełnym rozkładzie mamy następujące pomieszczenia: - przedpokój, 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, WC oraz balko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15553144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21040178 15553144 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa oka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
1
43 m2
1895
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010