• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łazy

Znalezionych ofert: 30

15864779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272740 15864779 Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i dwustronne mieszkanie położone przy ulicy Wyzwolenia w Łazach, które stanowi idealną propozycję dla osób szukających przestrzeni i codziennej wygody. Lokal usytuowany na czwartym piętrze oferuje widok na dwie strony św...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

315 000 PLN (4 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1985
15886015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27746214 15886015 Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie natura i spokój są na wyciągnięcie ręki? Oferujemy wyjątkową działkę o numerze ewidencyjnym 641, położoną w malowniczej miejscowości Łazy w województwie śląskim. Nieruchomość charakteryzuje się regularn...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

190 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1735 m2
-
15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997
13682988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 1987887 13682988 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kilkoma magazynami, składem, budynkiem biurowym oraz socjalno-gospodarczym. Teren o 4000 m2 z magazynem o powierzchni 1000 m2. Na terenie 3 hale, wiata, budynek gospodarczy, produkcyjno-biurowy, skład i ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Kampinos)

3 943 089 PLN (3 943 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15824862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633255 15824862 Dom 120 m² z działką 1000 m² 520 000 złNa sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony na wydzielonej działce 1000 m² (10 arów). Do pozostałej części nieruchomości zostanie wykonany drugi, niezależny wjazd z ulicy. Ofer...

Łazy (Lubelskie, gm. Łuków)

520 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
2
120 m2
1975
15712667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24427044 15712667 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, dom zlokalizowany w Łazach - w bezpośrednim sąsiedztwie Dolinek Krakowskich. !!! Prezentowany dom daje możliwość zamieszkania oraz prowadzenia agroturystyki ...

Łazy (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

1 650 000 PLN (4 342 zł/m2)

10
4
380 m2
2000
15311940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15482418 15311940 Na sprzedaż: wolnostojący 7-pokojowy dom, z garażem + 2 hale produkcyjno-magazynowe , na działce o pow. 12 500 m2 , w miejscowości Łazy, gmina Lesznowola. 1] Dom o pow. całkowitej 340 m2, pow. użytkowej 187 m2, zbudowany w 2002 roku z cegły MAX ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

12 000 000 PLN (35 294 zł/m2)

7
-
340 m2
2002
14350233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 124056 14350233 Do sprzedania działka budowlana o pow. 1415 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Lesznowola na granicy z Sękocinem Starym. Dojazd drogą gminną. Działka wyczyszczona, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 16 x 88 m. Obszar objęty Miejscowym Planem Z...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

575 000 PLN

-
-
1400 m2
-
14350230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 124054 14350230 Do sprzedania działka budowlana o pow. 2826 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Lesznowola na granicy z Sękocinem Starym. Ww nieruchomość składa się z dwóch działek.Dojazd drogą gminną.Działka wyczyszczona, w kształcie prostokąta o pow. ok. 16 x 17...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 271 700 PLN

-
-
2826 m2
-
15848181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26934928 15848181 Dom w Łazach na zamkniętym osiedlu Magdalenka Rezydencje (12 lokali) zakupiony w 2019 roku w stanie deweloperskim położony w otulinie Lasów Magdaleńskich (300m) i Sękocińskich (600m). Dom zbudowany w technologii tradycyjnej (porotherm, ocieplony styr...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 990 000 PLN (11 056 zł/m2)

3
-
180 m2
2019
15779196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25769046 15779196 Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m², mieści się na działce o powierzchni 287 m², oferując komfortowe warunki do życia. Nieruchomość wy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

989 000 PLN (7 548 zł/m2)

4
-
131.02 m2
2026
15785313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25872846 15785313 Na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak w urokliwej miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 153,71 m², mieści się na działce o powierzchni 321 m², oferując komfortowe warunki do życ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 145 000 PLN (7 449 zł/m2)

5
2
153.71 m2
2026