• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łazy

Znalezionych ofert: 30

15881306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628257 15881306 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Łazy: idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość natury. Miejscowość jest ba...

Łazy (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

649 000 PLN (8 113 zł/m2)

5
2
80 m2
2000
14335140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 123423 14335140 działki budowlane, położone w uroczej miejscowości Łazy, w gminie Kampinos.Doskonała lokalizacja.Działki znajdują się nieopodal drogi asfaltowej nr 580 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu należącego do Kampinoskiego Parku Narodowego. Odległość od do...

Łazy (Mazowieckie, gm. Kampinos)

1 396 575 PLN

-
-
10345 m2
-
15864775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272737 15864775 Sprzedam działkę o powierzchni 8800 mkw położoną w Łazach przy al. Krakowskiej.Na działce znajduje blok mieszkalny wybudowany w 2018 r., 3-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 855 mkw. W bloku znajdują się cztery mieszkania, po dwa na każdym piętrze...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

6 200 000 PLN (7 006 zł/m2)

3
2
885 m2
2018
15752383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25161315 15752383 Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem).To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku.UWAGA Szukaj filmu oraz planu budynku dołączonego do oferty.Na stronie Naszego biur...

Łazy (Śląskie, gm. Jasienica)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

4
1
126 m2
2015
15863953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Łazach do własnej aranżacji 27259022 15863953 NA SPRZEDAŻ DOM W ŁAZACH DO WYKOŃCZENIA !!! WYJĄTKOWO OKAZYJNA CENA !!!Marzysz o stworzeniu domu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

299 000 PLN (1 473 zł/m2)

7
2
203 m2
-
15813863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26595907 15813863 Nieruchomości Apartament Edyta Pietrow 513 383 108                                  SPRZEDANE TRZY DZIAŁKI ROLNE PŁASKI TEREN                                     Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Oferta obejmuje sprzedaż trzech działek rolnych, z...

Łazy Wielkie (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

88 400 PLN

-
-
22100 m2
-
14222179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23552 14222179 Nowoczesny bliżniak wybudowany w 2017 roku w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dom funkcjonalnie zaprojektowany i oryginalnie wykończony.Powierzchnia parteru składa z przestronnego hallu dużego salonu z jadalnią i kuchnią w otwartej prze...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 800 000 PLN (10 909 zł/m2)

6
2
165 m2
2017
15836378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*** Komfortowe szeregówki pod Warszawą od Dewelopera *** 26709493 15836378 Cottage Village to kameralne osiedle domów otoczonych lasem Sękocińskim w Łazach, zaledwie kilka minut od Warszawy. Tu znajdziesz harmonię, komfort i przestrzeń na każdy dzień. Lokalizacja idealna dla rodziny Osiedle łączy bliskość natury z szybkim ...

Łazy, Szklarniowa

998 000 PLN (7 460 zł/m2)

4
2
133.78 m2
-
15818401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621046 15818401 Działka budowlana na sprzedaż - Łazy, ul. Spokojna Powierzchnia: 719 m2 MPZP: 12MNWNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Łazy, w spokojnej, zielonej części miejscowości, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury i komuni...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

588 000 PLN (818 zł/m2)

-
-
719 m2
-
15812384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26500977 15812384 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w miejscowości Łazy w powiecie piaseczyńskim. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2019 roku, na zamkniętym i uporządkowanym terenie. Miesz...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

690 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
-
51.33 m2
2019
15786277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25903052 15786277 Na sprzedaż dom w stylu śródziemnomorskim o powierzchni 337,23 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1590 m² w Łazach k. Magdalenki – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w okolicach Warszawy.Wybudowany w 2020 roku oferuje najwy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 500 000 PLN (10 379 zł/m2)

8
3
337.23 m2
2020
15539536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 20814529 15539536 Nieruchomość ta jest wyjątkową ofertą na rynku, to gotowy model biznesowy. Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego pensjonatu nad morzem i szukasz inwestycji, która od pierwszych dni przyniesie dochód, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nie pr...

Łazy (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 100 000 PLN (4 102 zł/m2)

2
1
512 m2
2000