• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 92

15779326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25771414 15779326 Dziekanów Polski koło Łomianek –działka pod zabudowę wolnostojącą w pobliżu Puszczy Kampinoskiej i trasy wyjazdowej S-7 na Gdańsk, niedaleko Warszawy. Atrakcyjne miejsce dla osób szukających lokalizacji na dom rodzinny pod miastem z dobrym ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

550 000 PLN (453 zł/m2)

-
-
1215 m2
-
15779325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25771413 15779325 Dziekanów Polski koło Łomianek – działka pod zabudowę wolnostojącą w pobliżu Puszczy Kampinoskiej i trasy wyjazdowej S-7 na Gdańsk, niedaleko Warszawy. Atrakcyjne miejsce dla osób szukających lokalizacji na dom rodzinny pod miastem z dobrym...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

550 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
1199 m2
-
15876702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548363 15876702 Leśna Przystań w Dąbrowie - 1409 m² Ciszy i Możliwości Łomianki Dąbrowa Leśna, ul. Łyżwiarska 1A Zapraszamy do odkrycia niezwykłego zakątka - działki budowlanej o powierzchni 1409 m², położonej w sercu spokojnej, zielone...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 690 000 PLN

-
-
1409 m2
-
15717968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24543300 15717968 Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem obok basenu i szkoły sportowej , nieopodal Puszczy Kampinoskiej !Z przyjemnością prezentujemy przestronny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony przy ul. Ogrodowej  w dynamicznie rozwijając...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 490 000 PLN (8 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2011
15840992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787622 15840992 Idealna propozycja dla rodzin poszukujących miejsca do życia w spokojnym, zielonym otoczeniu. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1962 mkw., położona w Łomiankach, przy skrzyżowaniu ulic Brzegowej i Krajobrazowej, w kameralnej części mia...

Łomianki (Kiełpin) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

850 000 PLN (433 zł/m2)

-
-
1962 m2
-
15840824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785599 15840824 Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach.Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej i spokojnej okolicy składającej się z domów jednorodzinnych. Składa się ...

Łomianki (Kiełpin) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 250 000 PLN (7 653 zł/m2)

6
2
294 m2
2003
15871996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27483518 15871996 Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach.Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej i spokojnej okolicy składającej się z domów jednorodzinnych. Składa się ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 249 000 PLN (7 676 zł/m2)

6
2
293 m2
2003
15319730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15673669 15319730 Przeznaczenie: w MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolno stojąca. Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana w Łomiankach.Przeznaczenie: w MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolno stojącaSąsiedztwo: zabudowa jednorodz...

Łomianki Dolne (Mazowieckie, gm. Łomianki)

900 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
14682509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W DĄBROWIE LEŚNEJ. 161427 14682509 Posiadam do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 298,65 a użytkowej 207m2 usadowiony na działce o pow. 700m2.Nieruchomość składa się z 8 pokoi, kuchni oraz 3 łazienek.Dom posiada poddasze o powierzchni ok 85m2 , można je zabudować i wykorzystać we...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 550 000 PLN (8 557 zł/m2)

8
2
298 m2
1998
15872110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485593 15872110 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMam do zaoferowania piękny dom - 2 kondygnacje, 5 pokoi, w tym cztery sypialnie na poddaszu, jedna z prywatną łazienką i garderobą + jeden pokój na parterze (idealny na gabinet albo pokój gościnny), oprócz tego o...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 445 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
153 m2
2018
15762189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25400109 15762189 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z możliwością przekształcenia na usługowo- mieszkaniowy, ul. Warszawska - Centrum Łomianek !Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy po kapitalnym remoncie, o powierzchni 50 m², położony przy głównej ulicy Łomianek ul...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

629 000 PLN (13 978 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15193249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12192761 15193249 Bardzo ładnie zlokalizowana nieruchomość - wśród nowej zabudowy w samym sercu Dąbrowy Leśnej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z maksymalną ...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 768 510 PLN

-
-
1717 m2
-