• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15753847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25217185 15753847 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowa...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

276 500 PLN (6 011 zł/m2)

2
-
46 m2
1939
15752759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174417 15752759 Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum!Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukujących niepowtarzalnego wnętrza!Na powierzchnię mieszkania składa się otwarta,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

2
-
76 m2
1939
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15890578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27879787 15890578 Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, nowe instal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

206 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
1
22 m2
1939
15870843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441076 15870843 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

449 100 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15896111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27968848 15896111 Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. KunicZDJĘCIA POGLĄDOWE! Mieszkanie po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania składają się pokój z kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PC...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024