• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15887088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27776586 15887088 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz ust...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15757861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308267 15757861 Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro!Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi zewnętrzne...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

360 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
46 m2
1960
15743908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027236 15743908 Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję!Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie mieszkanie, to studio, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

518 900 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
98 m2
1939
15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15896301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27976625 15896301 Połowa bliźniaka po generalnym remoncie na osiedlu domków w Świdnicy!Dom położony na działce o powierzchni 6,3 ara. Ponad 20 lat temu dom przeszedł generalny remont (wraz z przebudową nieruchomości)Na powierzchnię domu ok. 147 m2 domu składają się dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 429 000 PLN (9 721 zł/m2)

4
2
147 m2
2002
15891288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894422 15891288 Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy.Mieszkanie do generalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne!Na powierzchnię mieszkania 34,5 m2 składają się dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia i przedpokój. W mieszkaniu nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

200 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1890