• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15872434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493510 15872434 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem!Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, salon, dwa pokoje - każdy z nich...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

532 000 PLN (8 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1985
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15846758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892980 15846758 Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica!Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie ! Dom wolnostojący, położony w spokojnej części Świdnicy, w cichej bocznej uliczce, w sąsiedztwie do...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 643 zł/m2)

5
2
140 m2
1980
15806571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26343118 15806571 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych!Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia, która można otworzyć na salon, łazienka oraz przedpokój. Mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

284 000 PLN (6 605 zł/m2)

3
-
43 m2
1968
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15863711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27256529 15863711 Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, ŚwidnicaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego domu w świetnej lokalizacji w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (5 613 zł/m2)

4
2
212 m2
2000
15890480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878407 15890480 Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie posiada balkon!W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele ora...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15856165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27084097 15856165 Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. MIESZKANIE DO KAPITALNEGO REMONTU!W mieszkani...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

292 000 PLN (7 300 zł/m2)

2
-
40 m2
1975
15811880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26444194 15811880 Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne.Ciepła woda z nowoczesnego bojlera.Budynek w bardzo dobrej kondycji technicznej, do mieszkania ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

290 100 PLN (8 532 zł/m2)

1
-
34 m2
1939
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje 44,5 m² Centrum 1 piętro Kamienica 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, kt&...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

262 000 PLN (5 955 zł/m2)

2
-
44 m2
1867