• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świebodzice

Znalezionych ofert: 42

15897696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008098 15897696 Oferta sprzedaży mieszkania – Świebodzice, ul. Patronacka 3 pokoje 78,24 m² ogród ok. 150 m² , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

579 000 PLN (6 637 zł/m2)

3
1
87.24 m2
1920
15836371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709529 15836371 Kawalerka 28 m² po remoncie - świetna lokalizacja - Świebodzice, ul. Towarowa Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m² , położone na II piętrze kamienicy przy ul. Towarowej w Świebodzicach. Idealna propozycja za...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

99 000 PLN (3 536 zł/m2)

1
-
28 m2
1930
15836404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26711084 15836404 Lokal usługowo-gastronomiczny w centrum Osiedla Piastowskiego - Świebodzice Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny o powierzchni 61,92 m² , położony w pawilonie handlowym z 2000 roku, usytuowanym na działce o powierzchni 346 m&s...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 721 zł/m2)

11
-
61 m2
2000
15895106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27958718 15895106 Biuro Nieruchomości Mój Dom prezentuje dwupoziomowe mieszkanie położone przy prestiżowej ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Cena: 349 000 zł Powierzchnia mieszkania: 64,70 m² Piwnica: 2,10 m² Czynsz: 320 zł z funduszem remontowym Og...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

3
-
64 m2
1900
15633998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22907697 15633998 Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto najważniejsze szczegóły: Szczegóły oferty Powierzchnia : ...

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15886732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766006 15886732 Wyjątkowe osiedle w sercu Świebodzic - dom w standardzie premium Cena: 549 000 zł Powierzchnia: 104,81 m² Cena za m²: 5 238,05 zł Liczba pokoi: 4 Stan: surowy zamknięty Dom typu bliźniak, oferuje przestronne, dob...

549 000 PLN (5 229 zł/m2)

4
-
105 m2
2026
15815271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26620540 15815271 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 21 m ² , położonego na parterze w świetnej lokalizacji w Świebodzicach. Najważniejsze atuty nieruchomości: - Funkcj...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

110 000 PLN (5 238 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15881617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27641822 15881617 Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjną działkę w Świebodzicach, w dzielnicy Ciernie. Działka o powierzchni 9 arów, położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. W okolicy znajdują się przedszkola, plac ...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

108 000 PLN

-
-
900 m2
-
15880955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27617723 15880955 Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Do odświeżenia.50 m2, 2 pokoje. 1 piętro.Osobna kuchnia. Łazienka z wc.Ogrzewanie centralne elektryczne energooszczędne.Okna plastikowe.Grube mury, ciepłe i ciche.Duza piwnica i strych.Kontakt: Filip Skrobi...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

220 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15872543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27497561 15872543 Na sprzedaż - 2 działki budowlane w Świebodzicach (ul. Ogrodowa) Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o numerach 10928 oraz 10929, położone w Świebodzicach przy ul. Ogrodowej, wśród nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Działki ...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

288 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15724600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24660580 15724600 Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie BEZCZYNSZOWE !!! !!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! TYLKO W WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ŚWIETNA CENA 479 900zł do negocjacji !!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż nie...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

479 900 PLN (3 839 zł/m2)

6
-
125 m2
1914
15871345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27465880 15871345 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 349 900zł MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU LOKALU (więc...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 900 PLN (4 267 zł/m2)

11
-
82 m2
-