• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świebodzice

Znalezionych ofert: 42

15802717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26274980 15802717 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 182 m² - ULTRANISKA EMISYJNOŚĆ, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE, DZIAŁKA 1500 m² - ŚWIEBODZICE-CIERNIE Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości Dom o ultraniskich koszta...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 499 000 PLN (8 236 zł/m2)

6
1
182 m2
2023
15741271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24968630 15741271 Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Świebodzicach! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² , położone na 3. piętrze zadbanej kami...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

2
-
64 m2
1930
15750065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25117002 15750065 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, dzielnica Ciernie Powierzchnia: 68 m² Piętro: Pierwsze Pokoje: 3 (salon, sypialnia, dodatkowy pokój) Kuchnia: W pełni wypos...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
-
68 m2
1950
15863728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256538 15863728 Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m², zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone materiałami wysokiej klas...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

750 000 PLN (9 036 zł/m2)

3
-
83 m2
2018
15836954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26723631 15836954 Na sprzedaż dom wolnostojący - Świebodzice, Osiedle Słoneczne Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący położony na pięknej, bardzo słonecznej działce o powierzchni 1360 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - w spokojnej oko...

Świebodzice (Osiedle słoneczne) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

969 000 PLN (4 213 zł/m2)

7
3
230 m2
1998
15806300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26336112 15806300 OFERTA SPRZEDAŻY - WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W KAMIENICY - ŚWIEBODZICE Mieszkanie BEZCZYNSZOWE !!! !!!NOWA CENA !!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość o powierzchni 161 m² , zlokalizowaną na...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

794 900 PLN (4 937 zł/m2)

4
-
161 m2
1930
15807467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26366271 15807467 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - ŚWIEBODZICE OSIEDLE SUDECKIE - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5 m² L...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

283 000 PLN (5 549 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15694940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094705 15694940 Na sprzedaż: Dom w zabudowie szeregowej - Świebodzice, Osiedle Piastowskie Cena: 1 370.000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: ok. 172 m² Działka: ogrodzona, z podjazdem i tarasem Lokalizacja: ulica wewnętrzna, spokojna czę...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 370 000 PLN (7 611 zł/m2)

5
2
180 m2
2000
15618107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22554976 15618107 Dom w zabudowie szeregowej, środkowy, w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Posiada ogrzewanie kominkowe oraz gazowe, a także instalację fotowoltaiczną, co sprawia, że jest tani w utrzymaniu. Średnie mi...

Świebodzice (Pełcznica) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

954 000 PLN (6 490 zł/m2)

6
2
147 m2
2001
15822959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622015 15822959 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnej części Świebodzic, bezpośrednio przy granicy Książańskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość o powierzchni 39 m² (powierzchnia po p...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

229 000 PLN (5 872 zł/m2)

2
-
39 m2
1933
15813971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26619369 15813971 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! Jedyny w okolicy, prężnie działający lokal wielobranżowy, to fan...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

410 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15043885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 7914481 15043885 Do sprzedania przestronne mieszkanie na III piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z materiałów najwyższej jakości. Okna nowe ze współczynnikiem przenikalności 0,8Wm2K. Drzwi wewnętrzne DRE Podłog...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

554 000 PLN (7 486 zł/m2)

4
-
74 m2
1920