• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świebodzice

Znalezionych ofert: 42

15824585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26617253 15824585 Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje komfortowe warunki mieszkalne, doskonałą lokalizację oraz li...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

3
-
66 m2
1920
15666756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23589328 15666756 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż odświeżone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,19 m², położone na ostatnim, 3. piętrze kameralnego...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
-
46 m2
1991
15675954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23759176 15675954 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to doskonały wybór dla osób ceniących sobie sp...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
-
37 m2
1950
15807514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367090 15807514 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie 3 pokoje Świebodzice 55 m² Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m² , zlokalizowane w Świebodzicach. To idealna propozycja dla o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (6 527 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15802093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26255822 15802093 Lokal użytkowy - centrum Świebodzic (Rynek) - sprzedaż lub wynajem Oferuję na sprzedaż lub wynajem atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony w ścisłym centrum Świebodzic - przy Rynku , w sąsiedztwie banków, usług i licznych punk...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

430 000 PLN (5 059 zł/m2)

11
-
85 m2
1920
15742748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998146 15742748 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego Lokalizacja: Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego - nowa część osiedla Powierzchnia: 44,70 m² Cena: 271 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

269 900 PLN (6 134 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15029859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7443202 15029859 Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie. Domofon. Łazienk...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (8 159 zł/m2)

3
-
44 m2
1930
15587274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21899668 15587274 Na sprzedaż: dom na działce1676 m² Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, w świetnej lokalizacji - blisko centrum, szkoły podstawowej, restauracji i przystanku komunikacji miejskiej. Dom ...

Świebodzice (Ciernie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 480 000 PLN (6 167 zł/m2)

5
3
240 m2
2013
15605127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22300159 15605127 NOWA CENA Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m², położony przy ulicy Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Lokal przeszedł kapitalny remont i znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrze...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

143 000 PLN (2 600 zł/m2)

11
-
55 m2
1920
15682906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23887322 15682906 Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa - Świebodzice, ul. Strzegomska (DW 374) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym , położonej w Świebodzicach, w obrębie Ciernie 4 , przy drodze wojewódzkiej nr 374 (...

Świebodzice (Ciernie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

365 000 PLN

-
-
4591 m2
-
15729541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24764965 15729541 Na sprzedaż - działka inwestycyjna pod produkcję, magazyny, logistykę Świebodzice, obręb Pełcznica 9 259 m² cena: 2 500 000 zł Oferta dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwe...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

2 500 000 PLN

-
-
9259 m2
-
15728879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24753451 15728879 Biuro Nieruchomości "Mój Dom" SC przedstawia ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Świebodzicach, w dzielnicy Ciernie . ...

Świebodzice (Ciernie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

695 000 PLN

-
-
3861 m2
-