• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świebodzice Osiedle Piastowskie

Znalezionych ofert: 5

15836404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26711084 15836404 Lokal usługowo-gastronomiczny w centrum Osiedla Piastowskiego - Świebodzice Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny o powierzchni 61,92 m² , położony w pawilonie handlowym z 2000 roku, usytuowanym na działce o powierzchni 346 m&s...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 721 zł/m2)

11
-
61 m2
2000
15633998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22907697 15633998 Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto najważniejsze szczegóły: Szczegóły oferty Powierzchnia : ...

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15886732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766006 15886732 Wyjątkowe osiedle w sercu Świebodzic - dom w standardzie premium Cena: 549 000 zł Powierzchnia: 104,81 m² Cena za m²: 5 238,05 zł Liczba pokoi: 4 Stan: surowy zamknięty Dom typu bliźniak, oferuje przestronne, dob...

549 000 PLN (5 229 zł/m2)

4
-
105 m2
2026
15694940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094705 15694940 Na sprzedaż: Dom w zabudowie szeregowej - Świebodzice, Osiedle Piastowskie Cena: 1 370.000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: ok. 172 m² Działka: ogrodzona, z podjazdem i tarasem Lokalizacja: ulica wewnętrzna, spokojna czę...

1 370 000 PLN (7 611 zł/m2)

5
2
180 m2
2000
15742748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998146 15742748 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego Lokalizacja: Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego - nowa część osiedla Powierzchnia: 44,70 m² Cena: 271 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna...

269 900 PLN (6 134 zł/m2)

2
-
44 m2
1980