• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Adamowizna

Znalezionych ofert: 31

15838807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26732396 15838807 Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położonego w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m, stan deweloperski. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow.6,2 m oraz łazienka o pow. 2,0 m. ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (8 136 zł/m2)

4
-
118 m2
2026
15894441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27942659 15894441 Kompleks 4 działek budowlanych Bardzo zlokalizowane miejscowości Adamowizna pod Grodziskiem Mazowieckim.Każda z działek o pow. 1200 m2, teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Pię...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 824 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15894327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27940779 15894327 Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Adamowizna, pod Grodziskiem Mazowieckim.Powierzchni 1200 m2, teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.Piękne, ciche otoczenie, przy jednoczesnej bliskości miejskiej infrastruktury. Idealne mie...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

456 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15100900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9828547 15100900 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15894129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27926321 15894129 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bez pośredników. Bliźniak Adamowizna, ul. Z. Nałkowskiej.Kompletnie wyposażony wyjątkowy dom z dużym tarasem czesciowo zadaszonym, pięknym ogrodem oraz wiatą garażową.Lokal o powierzchni użytkowej 138 m2...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (11 522 zł/m2)

4
-
138 m2
2022
13473871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 97454 13473871 Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 53338 m2, z trzema przepływowymi stawami rybnymi i wyspą, położona w odległości ok. 30 km od Warszawy, w widłach “Trasy Katowickiej” i autostrady A-2.Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje :- przezna...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 950 000 PLN

-
-
53200 m2
-
15870859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27442583 15870859 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz.Na działce w trakcie wykańczania domek rekreacyjny, panele fotowoltaiczne i budynek gospodarczy.Działka ogrodzona przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w ce...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

650 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15794608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26076634 15794608 Środkowy segment o pow. 107m2 wraz z garażem w bryle oraz poddaszem użytkowym, usytuowany na działce 250m2 gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:Parter:- Przedpokój- Toaleta- Salon z aneksem kuchennym- Spiżarka-...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (10 187 zł/m2)

4
-
107 m2
2020
15848166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26934929 15848166 Parterowy dom z dużą działką .Powierzchnia użytkowa domu: 119,5 m².Powierzchnia działki: 882 m².Dodatkowo: poddasze ok. 100 m² z doprowadzonymi instalacjami .Garaż oraz 2 zadaszone miejsca postojowe z pełnym oświetleniem.Wydzielony licznik wody ogrod...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 450 000 PLN (12 083 zł/m2)

4
-
120 m2
2006
15321954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15735828 15321954 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 780 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz.Działka położona blisko parku z dworkiem Chełmońskiego.W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształci...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

395 000 PLN

-
-
780 m2
-
14955704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5544617 14955704 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1465 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz.Działka przy prywatnej drodze gruntowej (służebność).Działka w kształcie (trapez) zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 33 m x 42 m.Prąd doprowadzony do...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

520 000 PLN

-
-
1466 m2
-