• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Adamowizna

Znalezionych ofert: 31

15889777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27861202 15889777 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie na pograniczu z Grodziskiem Mazowieckim i wsią Szczęsne.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 126,5 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 600 m2.Nieruchomość...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 540 zł/m2)

5
2
126 m2
2025
15890133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27871987 15890133 Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 120 m2. Do każdego lokalu przynależy działka do wyłącznego korzystania o wielkości 380 m2.Przemyślany i wygodny projekt.Parter składa się z:- salonu 21 m2- aneksu kuchennego 8 m2- wiatrołapu 6 m2- toalety ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15889304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846774 15889304 Inwestycja Adamowizna- DOSTĘPNY Ostatni Lokal-Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrówPełen stan deweloperskiPiec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniuRozkład pomieszczeńParter;- Salon z aneksem kuchennym- 31...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
2
143 m2
2026
15858423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149399 15858423 Nowoczesny dom na sprzedaż bliźniak 113 m² działka 548 m² garaż pompa ciepła Adamowizna-Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113 m², położony w zielonej i spokojnej miejscowości Adamowizna, zaledwie ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (9 292 zł/m2)

4
1
113 m2
2026
15888338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810008 15888338 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 140 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 750 m2.Nieruchomość znajduję się około 2,5km od szkoły w Adamowiźnie.Dom znaj...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 098 000 PLN (7 843 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15887997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27799558 15887997 Indywidualny projekt budynku.W cenie nieruchomości jest projekt kuchni oraz zniżka na wykonanie mebli kuchennych.Nowoczesna i elegancka bryła domu z dużymi oknami przesuwnymi w części dziennej oraz oknami do samej podłogi w części prywatnej, garażem ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (7 137 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15887687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791159 15887687 Lokal narożny w budynku dwulokalowym na zamkniętym osiedlu.Kameralne osiedle położone wśród nowej zabudowy i terenów zielonych.Każdy z lokali ma powierzchnię 140 m2 na działkach od 350 m2 do 450 m2.Budowany z użyciem dobrej jakości materiałów.Parter:...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

895 000 PLN (6 393 zł/m2)

5
1
140 m2
2025
15651287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23334843 15651287 Działka budowlana 4111 m² – Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4111m², położona w miejscowości Adamowizna, w gminie Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski), w bezpośre...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 398 000 PLN (340 zł/m2)

-
-
4111 m2
-
15863164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27239414 15863164 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Adamowiznie kGrodziska Maz. posadowiony na urokliwej dużej działce 1630 m2. W skład domu wchodzi:Parter:- Przedsionek - Mała łazienka 4,5 m2- Duży salon 60 m2- Aneks kuchenny 12 m2- Sypialnia 20 m2Półpiętro ok ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
2
180 m2
2000
15879168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610519 15879168 Na sprzedaż działka budowlana 1500 m2 - Adamowizna, gm. Grodzisk MazowieckiLokalizacja:Spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, z dobrym dojazdem do Grodziska Mazowieckiego.Parametry działki:- powierzc...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

650 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15879073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27607719 15879073 Na sprzedaż urokliwa działka budowlana w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona w otoczeniu niezabudowanych działek oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi idealna dla osób ceniących ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

540 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15841560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791815 15841560 Nowoczesna willa dwulokalowa 2025 Adamowizna k. Grodziska MazowieckiegoWyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnej cenie!Szukasz nowoczesnego domu, który łączy wysoki standard, prywatność i świetną lokalizację a przy tym oferuje realną wartość za rozsąd...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 049 000 PLN (9 283 zł/m2)

4
-
113 m2
2025