• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (3 365 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15879355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613313 15879355 #REZERWACJA#Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytkową 93,91m2, znajduje się na 3 i 4 piętrze w bloku z windą, a w jej skład w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

597 000 PLN (5 427 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15666172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23584793 15666172 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa w Białej Podlaskiej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Idealne...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

449 000 PLN (6 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1987
15897930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012472 15897930 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15119697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286562 15119697 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MAGAZYNOWYM I PRODUKCYJNYM BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość o powierzchni 1,5243ha. Na działce znajdują się budynek jednokondygnacyjny składający się z: hali o pow. ok. 1300m2 ...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

700 000 PLN

-
-
15243 m2
-
14969543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5819198 14969543 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,4331ha. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki. Na działkach z...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 350 000 PLN

-
-
24331 m2
-
15192846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12175767 15192846 Działka budowlana, Biała gm. Trzcianka. Powierzchnia działki 762m 2 . Działka zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka zgodnie z Planem zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod zabudowę mi...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

99 000 PLN

-
-
762 m2
-
12614535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15431 12614535 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA SIEDLISKOWA O POW. 2,86ha BIAŁA, GM. TRZCIANKA Tytułem oferty jest działka otoczona lasem. Działka w kształcie prostokąta. Uzbrojenie: prąd i woda na działce. CENA: 150 000zł Oferta wysłana z systemu Galactica Vir...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

150 000 PLN

-
-
28600 m2
-
15119694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286561 15119694 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9088m2. Na działkach znajduje się budynek dwukondygnacyjny o pow. ok. 16...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

500 000 PLN

-
-
9088 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-