• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15603411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22254113 15603411 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m². Lokal położony jest w dogodnej lokalizacji z widokiem na podwórze i plac zabaw, co gwarantuje spokojną atmosfer...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1988
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15704125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256487 15704125 Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej.Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni łazienki osobnej kuchni, osobnej toalety, korytarza z dwoma szaf...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (5 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15670627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23653436 15670627 Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala.Szanowny Kliencie,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości komercyj...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

619 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
-
87 m2
1995
15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
14858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3502149 14858035 Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec .Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m², położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej.Dom zbudowany został z pustaka, co zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Nier...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
3
300 m2
1993
14869789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 3701493 14869789 Działka przemysłowo-rekreacyjna. Cena do negocjacji Działka o powierzchni 3111m214. Obszar A14ZI,sm (powierzchnia - 4,86 ha)max intensywność zabudowy terenu - 0,3minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 60%1) dla terenu oznaczonego na rys...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

147 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
3111 m2
-
15500017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929407 15500017 Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o dużych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną na przestronnej działce o powierzchni 1000 m². Budynek składa się z dwóch kondygnacji, każda o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń.Parter ...

Biała (Łódzkie, gm. Zgierz)

750 000 PLN (3 261 zł/m2)

5
3
230 m2
2003