• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

275 000 PLN (4 583 zł/m2)

4
1
60 m2
1975
15826723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633274 15826723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze gotowe do wprowadzenia!Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,66 m², położone na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej lokalizacji. Lokal pierwotnie składał się z 3 pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1982
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

245 000 PLN (4 016 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15889741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860853 15889741 Na sprzedaż działka o powierzchni 3823 m² w miejscowości Biała.Kluczowe informacje:Lokalizacja: Zaledwie kilka minut od granicy Tarnowa.Wymiary: Działka o regularnych wymiarach ok. 41 m na 94 m.MPZP: Teren objęty planem zagospodarowania (gotowa pod b...

Biała (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN

-
-
3823 m2
-
15701569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24219104 15701569 Apartament o pow. 113 m2 składające się z 4 pokoi, kuchni z osobną spiżarką, łazienki z wanną Salon z wykuszem okiennym z oknami wychodzącymi na główną ulicę.Okna plastikowe z moskitierami, antywłamaniowe drzwi Mieszkanie przeszło gruntowny remont,...

Biała (Opolskie, gm. Biała)

285 000 PLN (2 522 zł/m2)

4
-
113 m2
1930
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15894931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952012 15894931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam dom w spokojnej dzielnicy do remontu w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa apteka sklepy.Dom do całkowitego remontu piękna działka 13ar z drzewami owocowymi.Telefon: 668413660...

Stara Biała (Nowe proboszczewice) (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

280 000 PLN (4 118 zł/m2)

2
-
68 m2
1959
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15894589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944642 15894589 Dom w Białej z przestrzenią do życia i prowadzenia biznesu 180 m² działka 3999 m² Są nieruchomości, które po prostu się ogląda — i są takie, które od pierwszego momentu tworzą klimat, emocje...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 490 000 PLN (8 278 zł/m2)

3
2
180 m2
-
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970