• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15887914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797119 15887914 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,87 ara , położona w malowniczej miejscowości Skomielna Biała. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu z dala od miej...

Skomielna Biała (Małopolskie, gm. Lubień)

340 000 PLN

-
-
1687 m2
-
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 #REZERWACJA#Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15872150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486006 15872150 #REZERWACJA#Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z wyjściem na balkon typu Loggia-Sypia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15834935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26712447 15834935 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 48.6m2, znajduje się na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny sal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

387 000 PLN (8 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985