• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

14525951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138688 14525951 Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej.Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej, nieopodal Placu Wolności.Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku skł...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

711 000 PLN (2 168 zł/m2)

11
-
328 m2
2000
15777721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736501 15777721 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Dwie sypialnie-Łazienka-WC-PrzedpokójDodatkowo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

417 000 PLN (6 318 zł/m2)

3
1
66 m2
1978
14416645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 126769 14416645 Na sprzedaż budynek przemysłowo-usługowo-magazynowy w dobrym stanie technicznym, położony w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu Kołychawa, w miejscowości Biała Podlaska, powiat bialski, woj. Lubelskie.Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze pu...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 487 000 PLN (1 360 zł/m2)

11
-
2564 m2
-
15861866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27214399 15861866 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona przy ul. Robotniczej w Białej PodlaskiejNieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy i posiada prywatną drogę dojazdową wchodzącą w skład i powierzchnię działki.Objęta Miejscowym Planem Zagosp...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

247 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
15791321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989599 15791321 Na sprzedaż dom położony w okolicach AWF-u i ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 185m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na duży taras z zejściem na podwórko-Kuchnia z jadalnią-Pokój-Hall-W...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

878 000 PLN (4 746 zł/m2)

7
2
185 m2
1985
15742573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24994892 15742573 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-3 sypialnie-Kuchnia-Łazienka z WC-PrzedpokójDodatkowo d...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (5 561 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-