• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 152

15708384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24339572 15708384 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleniTu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze.Z dala od hałasu, ale w zasięgu miasta. Z zielenią za oknem, ogródkiem tyl...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2014
15771318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25576943 15771318 Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów.Lokal przeszedł remont. Zos...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
59 m2
1934
15884621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27707178 15884621 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice.Doskonała lokalizacja MPZP pozwala na wybudowanie domu jednorodzinnego z fun...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

330 000 PLN

-
-
3350 m2
-
15884619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707177 15884619 BARTOSZ BATURO Agent prowadzący 517 179 511Przestronny dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealny dla dużej rodziny lub inwestora z możliwością stworzenia nawet trzech niezależnych stref mieszkalnych.Podstawowe informacje:Powierzchnia całkowi...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 170 000 PLN (3 943 zł/m2)

7
2
296.76 m2
2002
15884518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27706271 15884518 MIRELA SCZENDZINA Agent prowadzący 888 318 565Lokal niemieszkalny o pow. użytkowej 16,44 m2, położony w budynku mieszkalnym przy ul Gorkiego 5, składający się z jednego pomieszczenia i łazienki. W łazience znajduje się toaleta, umywalka i prysznic....

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

60 000 PLN (3 650 zł/m2)

1
-
16.44 m2
1970
15884620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27707176 15884620 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice.Doskonała lokalizacja, pozwala na wybudowanie budynków zarówno z funkcją mie...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

330 000 PLN

-
-
3350 m2
-
15864596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27270196 15864596 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim.Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, w niedużej odległości od R...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

332 000 PLN (8 760 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976
15860476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27182852 15860476 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Na sprzedaż oferuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 53m2, zlokalizowany przy ulicy Trzech Diamentów 2, na osiedlu Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Ta nieruchomość...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

1
-
53 m2
1990
15713525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24440504 15713525 OKAZYJNA OFETA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W ŚCISŁYM CENTRUM.Szukaj w ofercie filmu z nieruchomości na YouTube.PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, SMSY MOGA NIE DOCHODZIĆMieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy w Bielsku-Białej przy ulicy Stojałowskiego (...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

557 000 PLN (7 845 zł/m2)

2
1
71 m2
1950
15882000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27654653 15882000 KATARZYNA DZIUKAgent prowadzący695 947 884Szanowni PaństwoNa sprzedaż *Działka Inwestycyjna o numerze 181547 w doskonałej lokalizacji*Adres:* ul. Daszyńskiego 40, Bielsko-Biała* Powierzchnia działki:* 3590m²*Status prawny:*Brak miejscowego planu zago...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN

-
-
3590 m2
-
15881999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27654651 15881999 KATARZYNA DZIUKAgent prowadzący695 947 884Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 116m2 z 1990r. wybudowany wg indywidualnie przygotowanego, autorskiego projektu w ponadczasowym stylu. Do lekkiego odświeżenia, do zamieszkania od razu. Duży og...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN (9 483 zł/m2)

5
2
116 m2
1990
15880912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616473 15880912 Na sprzedaż mieszkanie: 2 pokojowe, na parterze, o pow. 62 mkw.Zamieszkaj w Centrum miasta i ciesz się dostępem, do pełnej infrastruktury.Wyjątkowe mieszkanie, w zadbanej kamienicy w Bielsku-Białej.Śródmieście to lokalizacja idealna do zamieszkania l...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

478 000 PLN (7 710 zł/m2)

2
1
62 m2
1920