• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 152

15867933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27358574 15867933 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247Jeśli marzysz o własnym domu, nie masz czasu i sił na kompletowanie i przechodzenie przez gąszcz dokumentacji i w dodatku masz teren przygotowany do rozpoczęcia budowy - to oferta właśnie dla Ciebie.Ma...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

425 000 PLN

-
-
1046 m2
-
15651396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23337691 15651396 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie prywatne bez pośredników i prowizjiAtrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry Kozy, tuż obok Bielska-Białej 12.03 ar 199 000 złLokalizacja: ul. Spółdzielcza, Kozy – zaledwie 10 minut jazdy od c...

Bielsko-Biała (Hałcnów) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

199 000 PLN (165 zł/m2)

-
-
1203 m2
-
15877550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27573044 15877550 RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący 601 495 092Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona przy ul. Łowieckiej w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych części Bielska-Białej. To miejsce dla osób, które marzą o budowie domu w otoczeniu zie...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 200 000 PLN

-
-
1419 m2
-
15877518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27571126 15877518 Na sprzedaż działka budowlana w Wiśle – ul. Bursche Oferuję działkę o numerze 3218162 i powierzchni 0,0403 ha, położoną w atrakcyjnej części Wisły – nad Hotelem Gołębiewski.Przeznaczenie terenu (MPZP):• zabudowa jednorodzinna• domki letniskowe• pensj...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

169 000 PLN (419 zł/m2)

-
-
403 m2
-
15860299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182404 15860299 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej, w województwie śląskim, Ta przestronna działka o powierzchni 4206...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

967 380 PLN

-
-
4206 m2
-
15871888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27479750 15871888 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137Szukasz obiektu HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO 955 m² ?Ta oferta jest wprost dla Ciebie.Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny o powierzchni 955 m², zlokalizowany przy jednej z głównych arterii ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

6 490 000 PLN (6 796 zł/m2)

12
-
955 m2
2014
15871889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27479752 15871889 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137Szukasz obiektu HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO 955 m² ?Ta oferta jest wprost dla Ciebie.Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny o powierzchni 955 m², zlokalizowany przy jednej z głównych arterii ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

6 490 000 PLN (6 796 zł/m2)

12
-
955 m2
2014
15872137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27486013 15872137 JOANNA TROJAK Agent prowadzący 500 212 731 Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 5a, woj. śląskieMieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane na 4 piętrze, ostatniej kondygnacji, bloku bez windy.Budynek zamykany na domofon. , o...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

358 000 PLN (7 117 zł/m2)

3
1
50.3 m2
1972
15860370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182407 15860370 AGATA KUBIK Agent prowadzący 664 945 102 Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 87146, 87145, 87142, 87143,87144 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ulicy Poligonowej.Długość działki ok 250m szerokość ok 45m.Działki...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

3 748 800 PLN

-
-
12496 m2
-
15784633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25859092 15784633 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola MiarkiNa sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 76,6 m², zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, przy ul. Kar...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

560 000 PLN (7 311 zł/m2)

2
-
76.6 m2
1920
15871868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27479602 15871868 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137Szukasz obiektu HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO 955 m² z DZIAŁKĄ EVENTOWĄ ?Ta oferta jest wprost dla Ciebie.Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny o powierzchni 955 m², zlokalizowany przy jednej ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

7 490 000 PLN (7 843 zł/m2)

12
-
955 m2
2014
15871860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27478516 15871860 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej w samym sercu malowniczych terenów Bielska-Białej, zlokalizowanej w spokojnym sąsiedztwie przy ulicy Bystrej. Ofertę stanowi działka z rynku wtórnego o impon...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

419 900 PLN

-
-
2282 m2
-