• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 152

15866092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27311626 15866092 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia w Bielsko-Biała.Obiekt idealny pod działalność medyczną, rehabilitacyj...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

6 499 000 PLN (5 310 zł/m2)

12
-
1224 m2
2008
15866087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27311625 15866087 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż OBIEKT HOTELowy Sahara położony w BIELSKO-BIAŁA pod Szyndzielnią z restauracją. Wyjątkowa inwestycja w sercu Beskidów!Gotowy obiekt z infrastrukturą + WZ pod usługi medyczne z potenc...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

6 500 000 PLN (5 310 zł/m2)

12
-
1224 m2
2008
15863659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254041 15863659 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie jak dom Bielsko-Biała, ul. KochanowskiegoNa sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Kochanowskiego w Bielsku-Bi...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

3
2
84 m2
2003
15860554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182879 15860554 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52Na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m², położony w Bielsku-Białej (dzielnica Wapienica), przy ul. Mazurskiej. Ni...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

9 130 000 PLN

-
-
32604 m2
-
15860540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182842 15860540 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz doskonałą lokalizację.Lokal o powierzchni 46 m² znajduje się na ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

329 000 PLN (7 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1959
15860379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182429 15860379 KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący 695 947 884Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, Bielsko-BiałaLokalizacja: ul. Żeńców, Bielsko-Biała, nr działki 154952Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 4868m2 w malowniczej i spokojnej okolic...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 999 PLN

-
-
4868 m2
-
15860165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181310 15860165 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia, Bielsko-BiałaNa sprzedaż działka 814 m² (nr 313184) przy ul. Wyzwolenia w Bielsko-Biała, na terenach mieszkaniowych, z bezpośrednim zjazdem z drogi i szybkim d...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

760 000 PLN (4 750 zł/m2)

5
2
160 m2
1973
15860064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181294 15860064 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej. Nieruchomość, wybudowana w 1930. Wymaga odświeżenia, co daje n...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 000 PLN (11 894 zł/m2)

7
3
168.15 m2
1930
15860167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181316 15860167 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny Bielsko-Biała, AleksandrowiceNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m². Położony na zagospodarowanym gruncie o łącznej powierzchni 130...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

5
2
180 m2
2000
15860070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181312 15860070 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 523 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJNa sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położonej tuż przy Placu Chrobrego w samym centrum Bielska-Białej...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

698 000 PLN (8 649 zł/m2)

3
2
80.7 m2
-
15774849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659855 15774849 SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący 606 316 197Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66m² , znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy.DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W CENIE MIESZKANIA W BLOKU!!!To pierwsze piętro domu do remontu z osobny...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

425 000 PLN (3 484 zł/m2)

5
2
122 m2
1970
15821130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26649974 15821130 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360 Opis nieruchomości działka nr 966 po podziale, w trakcie uzyskiwania WZPrzedmiotem sprzedaży jest działka nr 966 o powierzchni 1 688 m², położona w Bielsku-Białej, obręb ewidencyjny Komorowice Ślą...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

354 480 PLN

-
-
1688 m2
-