• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 91

15239171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551179 15239171 Do sprzedaży duża działka w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Powierzchnia działki wynosi 29869 m2. Wymiary wynoszą około: 101x245x167x250 m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Właściciel posiada ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 493 450 PLN (50 zł/m2)

-
-
29869 m2
-
15239378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551195 15239378 Do sprzedaży działki w miejscowości Stare Budy powiat Grodzisk Mazowiecki gmina Jaktorów. Działka rolna z warunkami zabudowy, - działka - 3013 m2: wydane warunki zabudowy w 2016r dla inwestycji polegającej na zabudowie budynkiem mieszkalnym. Sz...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

361 560 PLN (120 zł/m2)

-
-
3013 m2
-
15713324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom z bali cicho i zielono 24434306 15713324 Na sprzedaż piękny dom z bali - oaza spokoju wśród natury z szybkim dojazdem do WarszawyMarzysz o miejscu, w którym cisza, natura i nowoczesny komfort tworzą idealne warunki do życia? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających....

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 789 999 PLN (9 944 zł/m2)

6
2
180 m2
2020
15858444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149415 15858444 Atrakcyjną działkę położoną w malowniczej, leśnej okolicy w Starych Budach.Media:-woda miejska w drodze przy działce-prąd około 160 m od działkiDla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy.Działka znajduje się w spokojnym ot...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

147 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15848555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26943923 15848555 Działka rolna położona w miejscowości Stare Budy.Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną utwardzoną, co zapewnia wygodny i całoroczny dostęp.Teren działki jest suchy, płaski i ustawny. Nieruchomość zakończona jest naturalną otuliną drzew, a j...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

290 000 PLN

-
-
6900 m2
-
13000530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 86671 13000530 Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie działki na dwie mniejsze. Dojazd drogą asfaltową i 100 m drogą gruntową....

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

335 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15857201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27117026 15857201 Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w otoczeniu lasu.Nieruchomość położona z dala od zabudowań i ruchu ulicznego idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliski kontakt z naturą.Na działce znajduje się dom rekreacyjny o powierzchni ok...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

190 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15467499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19219954 15467499 Działka Budowlana 3010 m w Budach Zosinych z Wydanymi Warunkami ZabudowyPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3010 m, położonej w malowniczej miejscowości Budy Zosine, otoczonej lasami.Idealna Lokalizacja w Otulinie LasówDz...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

300 000 PLN

-
-
3010 m2
-
15852666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27037998 15852666 Przedstawiamy wyjątkową ofertę siedliska w Budach Michałowskich. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki, z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycję. Szczegóły oferty:Powierzchnia działki: 46 000 m (4,6 ha)Media: prąd...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN

-
-
46600 m2
-
15626645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22746439 15626645 Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony w cichej, zielonej okolicy idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury, bez rezygnowania z wygodnego dostępu do miasta.Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o codzienn...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 990 000 PLN (11 056 zł/m2)

5
2
180 m2
2020
15556939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21167619 15556939 Dom z ogromnym potencjałem 3000 m działki- Idealny pod biznes lub dla rodziny- Stare BudyDom wolnostojący położony w miejscowości Stare Budy, usytuowany na dużej działce o powierzchni aż 3000 m.Dlaczego warto?-Ogromna działka przestrzeń na ogród, p...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 400 000 PLN (5 600 zł/m2)

7
2
250 m2
-
15848630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946530 15848630 Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.Teren jest zadrzewiony i zakrzewiony, co nadaje mu naturalny, kameralny charakter oraz stwarza wyjątkowe warunki do wypoczynku i życia w harmonii z naturą.T...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

299 000 PLN

-
-
1980 m2
-