• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bydgoszcz Bartodzieje

Znalezionych ofert: 52

15894616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946553 15894616 Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Duża łazienka 5m2 w ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

1
-
38 m2
1984
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15893752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918971 15893752 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15893433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911388 15893433 Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000 zł Czynsz: ok 700 Ogrzewanie- miejskie Piętro ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

598 000 PLN (9 803 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15890993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała lokalizacja, świetna inwestycja 27884191 15890993 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych osiedli w mieście. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem, szczególnie dla studentów ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15847503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bartodzieje ul. Gajowa M-3 piętro 2 26917264 15847503 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na IIp nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 22,24m2 ;- sypialnia 10,75m2 ;- ła...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15889444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62m2 Aviator Bartodzieje, w pełni wyposażone! 27850316 15889444 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020r.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

2
1
61 m2
2019
15888022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27799845 15888022 Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m². Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4 693 m². Obiekt położony jest w dobrze skomunikowane...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 000 PLN (3 043 zł/m2)

11
-
4929 m2
-
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15610544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22410981 15610544 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na 6-piętrze wieżowca z lat 70-tych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem - Bartodzieje! 27800905 15888041 TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACHATUTY:- parking za szlabanem na pilota!- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!- balkon!- winda!- 8 minut od Balatonu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
1969