• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bydgoszcz Bartodzieje

Znalezionych ofert: 52

15887312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780385 15887312 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 o ekspozycji zachodniej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5-piętrowym budynku z windą z poziomu ''0''. Do mi...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

424 000 PLN (11 158 zł/m2)

2
-
38 m2
2009
15822930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605592 15822930 TYLKO w NOVATOR NIERUCHOMOŚCI! Na sprzedaż mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji Bartodzieje w Bydgoszczy. Usytuowane na szóstym piętrze apartamentowca ATRIUM powierzchnia lokalu 86m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym ok.2...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

869 000 PLN (10 105 zł/m2)

4
-
86 m2
2016
15886427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757925 15886427 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem . Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza natychmiastowy zwrot z inwestycji. Obecny najemca jest solid...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15858359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27146988 15858359 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech kondygnacji, w tym podpiwniczenia. Każda kondygnacja o powierzchni ok 37...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

760 000 PLN (6 129 zł/m2)

11
-
124 m2
-
15813992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26645168 15813992 Do sprzedaży prezentujemy doskonale zlokalizowany obiekt na Bartodziejach o powierzchni całkowitej 650m 2 . Obiekt dwukondygnacyjny o powierzchniach: 320m 2 parter i 330m 2 piętro. Przeznaczenie lokalu: gastronomiczny , biurowy , handlow...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 000 PLN (12 308 zł/m2)

11
-
650 m2
-
15835577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26711062 15835577 Polecam do sprzedaży funkcjonalny obiekt produkcyjno- magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1342 m², zlokalizowany na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Bydgoszczy (Bartodzieje Bydgoszcz Wschód). POWIERZCHNIA: ok. 1160 m&su...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (708 zł/m2)

11
-
1342 m2
1960
15639638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23046644 15639638 Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Z salonu wyjście na przestronny taras, jedna z sypialni z balkonem, 2 łazie...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (15 385 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15878300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonałe lokalizacja,3 pokoje, loggia 27592617 15878300 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych o...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15876275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja, 3 pokoje,loggia 27534870 15876275 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje.Lokal jest świeżo odświeżony i gotowy do zamieszkania, co czyni go idealną propozycją zarówn...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15848888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje-widok na BALATON-park-6 piętro BEZ PCC 26951085 15848888 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m², położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

685 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15848889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje-widok na BALATON-park-7 piętro BEZ PCC 26951087 15848889 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m², położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15868861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna - Bydgoszcz 27392693 15868861 OFERTA W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA INWESTYCYJNA W BYDGOSZCZY!!!ATUTY:- Duża powierzchnia!- Atrakcyjna lokalizacja!- W sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i logistycznych!Działka inwestycyjna zlokalizowana na skraju osiedli Bartodzieje i Bydgoszcz ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 200 000 PLN

-
-
5052 m2
-