• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Cendrowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cendrowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15896105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podwójny garaż 5 pokoi duża działka Borowina 27967576 15896105 1 269 000 zł SPRZEDAŻ 170 m2 lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym działka 700 m2 BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
170 m2
2026
15895243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113 m2 | DOM | WIĄZOWNA 27961055 15895243 SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113,30 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ WIĄZOWNA KOŚCIELNAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCCOferta dotyczy lokalu 1 w budynku 2.Dom o powierzchni ponad 145 m² składa się z dwóch doskonale zaplanowanych kondygnacji, które...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 259 000 PLN (8 683 zł/m2)

5
2
145 m2
2026
15894497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DUŻA DZIAŁKA, WZ, PROJEKT DOMU., RABAT 27944251 15894497 PROMOCJA TERAZ - 229 000 zł I SPRZEDAŻ I 1130M2 I DZIAŁKA + NOWOCZESNY PROJEKT I SIERZCHÓW I GÓRA KALWARIAPrzedmiotem okazyjnej sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy i projektem panoramicznego eko domu, w pobliżu nowej zabudowy, lasu, terenów z...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

229 000 PLN

-
-
1130 m2
-
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15888647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo - leśna Czarnów / pod 1 dom / 27819218 15888647 Sprzedaż działka 7642 m2 1 499 000 zł Czarnów Konstancin - JeziornaPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - leśna o powierzchni 7642 m2 obręb 00-04, znajdująca się w Czarnowie.Wymiary działki to 38 x 182m orientacyjne  jest nieregularna ....

Czarnów (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 490 000 PLN

-
-
7642 m2
-
15886475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1219 m2 Jastrzębie, gm Piaseczno 27758099 15886475 690 000 zł I Sprzedaż Działka budowlana 1219 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - JeziornyPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1219 m2 położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o wymiarach ok. ...

Jastrzębie (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

690 000 PLN

-
-
1219 m2
-
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025