• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Cendrowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cendrowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980995 15896460 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (13 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15894995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954656 15894995 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o powierzchni 3135 m² w skład której wchodzą działki 5392, 5563. Działki leżą na terenie nierównym, mają kształty nieregularnych wieloboków. Tereny działek...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3135 m2
-
15894393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941652 15894393 Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmiet...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

51 600 PLN (115 zł/m2)

-
-
450 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15883972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27691569 15883972 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 16 części nieruchomości ...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

35 800 PLN (716 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15876602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542217 15876602 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM BLISKO MORZA! Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Pomorskiej 90A, Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 skł...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (13 170 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15876055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527568 15876055 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 108210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

54 000 PLN (1 636 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15867347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27344030 15867347 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 4791 o powierzchni 228m², zapisaną w księdze wieczystej KA1B000077597. Działka ma nieregularny kształt, teren nieruchomości płaski. Działka posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

37 000 PLN (162 zł/m2)

-
-
228 m2
-